MADES COSMETICS

Założona w 1992 roku w Holandii firma Mades Cosmetics jest międzynarodową firmą tworzącą produkty do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, pod 2 głównymi markami, 14 liniami produktów i ponad 400 indywidualnymi produktami.

Z podstawową wizją tworzenia wysokiej jakości osobistej pielęgnacji skóry dostępnej dla wszystkich, którzy kochają życie, bez względu na religię, wiek czy rasę. Zachęcamy klientów do korzystania z produktów, które uosabiają sentyment „dobre życie nie musi być drogie”.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i wyników badań na wysokim poziomie jesteśmy w stanie stworzyć formuły produktów i składniki aktywne, które pasują do każdego rodzaju osobowości. Skupiamy się na tworzeniu innowacyjnych produktów z najlepszych surowców, które prezentowane są w nowatorskich, kreatywnych opakowaniach. Dziś nasze produkty są dystrybuowane na całym świecie i spełniają najwyższe standardy. Nieustannie dążymy do wytwarzania produktów wysokiej jakości, przy użyciu zaawansowanej technologii, przy jednoczesnym zachowaniu wyróżnienia na rynku.
Strona producenta
Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę

Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia naszej oferty cenowej oraz omówienia warunków współpracy.

Preferowana opcja kontaktu: